حمله ی سلفی ها به شاعر رثاگوی شهید شحاته

سلفی های در شبکه ی اینترنتی یوتیوپ به شاعر عربستانی "منیر النمر" که رثایی در شهادت حسن شحاته سروده بود حمله کردند.

سلفی ها بر صفحه ی اینترنتی شخصی این شاعر که قصیده ی مذکور را منتشر کرده بود به تکفیر و دشنام و تمسخر مذهب حقه ی تشیع پرداختند وشهادت ناجوانمردانه و فجیع حسن شحاته را تایید کردند ،موضوعی که بسیاری از مجامع بین المللی آن را وحشی گری توصیف کرده بودند.

شاعر "منیر النمر" در سخنانی اظهار داشت: بسیاری از مصریان با این قصیده همراه شدند و آن را تایید کرده اند و این یعنی اینکه آنها با سلفی هایی که به قتل و کشتار دست می زنند مخالف هستند؛ هر انسان آزاده ای تفکر اخوان المسلمین را رد می کند زیرا آنها اشتباهات بسیاری را مرتکب شده اند.

شایان ذکر است که صفحه ی شخصی اینتر نتی این شاعر که مختص شعر است، طرفداران بسیاری از کشور های مختلف عربی از جمله مصر، لیبی، تونس، مغرب و دیگر کشورهای حوزه ی خلیج فارس دارد و تعداد بینندگانش به بیش از 159.557 نفر می رسد.

/ 1 نظر / 42 بازدید
دو عاشق

هر که دارد هوس نور خدا بسم الله سالهاي پيش آغازگـــــر سنتی بودیم به این امید که اگــر به حاجت خود رسیدیم درسنوات آینده ادامه دهنده این راه باشیم. اینک که به این امید دست یافتیم به شکرانه آن و به یمن حلول مـــاه مبارک رمضان بر آن شدیم که همچون سال های گذشته در طی سه شب لیالی قدر (بعد از نماز مغرب و اعشاء) ، قرآن را به لطف خداوند کریم و به یاری شما دوستان عزیز ختم کنیم . جهت شرکت در طرح در قسمت نظرات جز مورد نظر خود را اعلام نمایید .